background background background background background background background background background background background background background background background

Ceník

Ceny jsou bez tisku. Platba se hradí celá po focení.  Babičky, dědečci, tetičky a kamarádky jsou u focení vítáni :-). V ceníku najdete: Rodiny s dětmi od 3.měsíců v atelieru, Rodiny v exterieru, Miminka 4-8 týdnů, Newborn do 12.dnů, Narozeninová sada, Těhulky a rande atelier i exterier, Mini sadu, Proměny, Glamour a portréty a taky cenu asistentky při focení a cenu líčení na focení.

___________________________________________________________________ 

Cena a rozměr tisku: 10×15 - 8 Kč, 13×18 až 19,5 - 13 Kč, 15×21 až 22,5 - 18 Kč, 20×30 - 55 Kč, 30×45 - 88 Kč. Tisknout doporučuji buď u mě ( posílám fotky na tisk do profi laboratoře pro fotografy ) nebo tisknout přes www.fotolab.cz. Pokud potřebujete rozměr přesně podle rámečku, hlaste mi to prosím před zpracováním fotek!!! 

_____________________________________________________________________________

RODINY S DĚTMI od 3.měsíců  V ATELIERU  Když sjedete úplně dolů, najdete tam ukázku, jak vypadají fotky původní, v základní úpravě a s retuší.

Za 1.520kč dostanete 30 - 80 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do cca 1.týdne od focení Tyto fotografie jsou bez retuší, v základní úpravě. Ale už tyto jsou krásné! Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie ( + černobílé verze ). 5 fotografií - 250kč, 10 fotografií - 450kč, 15 fotografií - 675kč, 20 fotografií - 900kč. Částku 1.520kč  prosím mějte přesně!! Prosím myslete maminky i na make-up a líčení či na úpravu vlasů. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. Čas focení cca 1 - 1,5h. Sada pro jednu rodinu a jejich děti!

Pokud by jste chtěli fotky atelierové i vyjet si do přírody při jednom focení, cena bude rovné 2.000 kč

______________________________________________________________________________

RODINY S DĚTMI od 3.měsíců V EXTERIERU  Cestovné 6Kč/km ( v Poštorné, v Břeclavi, v Charvátské a k Apollu si cestovné neúčtuji ). Pokud pro mě přijdete a svezu se s Vámi, dopravu samozřejmě také neúčtuji :-).  Prosím myslete maminky i na make-up a líčení. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. 

Za 1.700 Kč : dostanete 30 - 80 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do cca 1.týdne od focení ( listopadové fotky do 14.dnů ). Tyto fotografie jsou se bez retuší, v základní úpravě. Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie. 5 fotografií - 250kč, 10 fotografií - 450kč, 15 fotografií - 675kč, 20 fotografií - 900kč. Částku 1.700kč prosím mějte přesně!! Prosím myslete maminky i na make-up a líčení či úpravu vlasů. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. Čas focení cca 1,5 - 2h. Sada pro jednu rodinu a jejich děti!

Cestou necestou:  Přijedete pro mě autem, naložíte mě a jedem :-). Po cestě zastavujeme na místech, která se nám líbí a fotíme. Uvidíme vlčí máky, slunečnice, zastavíme u kolejí, někde bude stoh slámy, krásná vysoká tráva, vinohrad, ovocný sad....někde se bude pěkně stáčet cesta....no prostě co potkáme cestou zajímavého, zastavíme :-) DOPORUČUJI !!! :-)

_______________________________________________________________________________

MIMINKA 4 - 8.týdnů - 1.950 Kč: dostanete 30 - 80 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do cca 1.týdne od focení. Tyto fotografie jsou bez retuší, v základní úpravě. Ale už tyto jsou krásné! Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie ( + černobílé verze ). 5 fotografií - 250kč, 10 fotografií - 450kč, 15 fotografií - 675kč, 20 fotografií - 900kč. Částku 1.950 Kč  prosím mějte přesně!! Prosím myslete maminky i na make-up a líčení či úpravu vlasů. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. Čas focení cca. 1,5 - 2h. U tohoto focení se nečeká na spánek miminka jako u focení Newborn. V tomto věku už nejdou ty krásné polohy na bříšku! Ale ještě stále jsou to fotky, kdy miminko je ještě malinké. Více info najdete v sekci CO NA SEBE A KDY FOTIT DĚTI :-)

_______________________________________________________________________________

NEWBORN do 12.dnů  - 2.450 Kč :  13 - 15 fotografií + asistentka při focení! V ceně jsou upravené, retušované fotografie. Barevné, černobílé + výřezy. Stylizované, momentkové, rodinné + detaily.  V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. Fotografie vybírám sama. Pokud nafotím více krásných záběrů, dostanete je ode mě také ( bez retuší ) Čas focení 2h - 5,5 h. FOCENÍ MAX. DO 12 DNÍ OD PORODU!!!! Vyjímkou jsou předčasně narozené děti nebo to spolu probereme individuálně. Vyhrazuji si právo fotky Newborn ( samotné miminko ) použít pro reklamní účely Photo Agnes. Pokud si nepřejete, abych fotografie použila na svůj web a fcb, prosím vyberte si fotografa, který Vám bude více vyhovovat! Díky za pochopení!  Při focení je k dispozici kafe, čaj, nápoje a vždy něco k snědku :-)  Většinou připravím jednohubky, chlebíčky nebo zapékané tousty :-). Pokud jste vegetariáni či nejíte lepek jako já, neváhejte mi to napsat, připravím vhodné občerstvení :-). U tohoto focení je vždy asistentka, má skvělá a úžasná! :-)  Pomoc při aranžování, uspávání, klidnění, přebalování, asistence při polohování miminka. Můžete si v klidu posedět či poležet v atelieru :-). Kdo má možnost srovnání tohoto focení s asistentkou a bez, ví jak je to bez asistentky pro Vás náročné. Asistentka je zároveň i mojí vizážistkou a jako bonus od ní máte i základní korekci make-upu ( fixační vrstva, podkladová báze, korekce, make-up s pudrem, přepudrování během focení, je-li potřeba ). Pokud by jste chtěla celkové líčení, bylo by to o 140 Kč více. tzn. 2.590 Kč. Prosím mějte částku přesně pokud možno. 

_______________________________________________________________________________

NAROZENINOVÁ SADA + ŠLEHAČKOVÝ DORT NEBO MUFFINKY

1.300 Kč - Narozeninové fotografie se šlehačkovým dortem nebo s muffinkama. V ceně je 5 retušovaných fotografií, dále několik fotografií bez retuší ( ty pěkné :-) ), šlehačkový dort ( na barvách se domluvíme ) a komu se líbí více mufiinky, tak místo dorty nazdobené muffinky na třípatrovém tácu. V nabídce jsou taky muffinky s lízátkama + 100Kč ( nazdobené lízátka z nepečeného těsta ). V narozeninové sadě jsou fotografie dítěte, max jedna rodinná fotografie. Celá scéna může být jak s narozeninovýma rekvizitama, tak i jednoduchá, kde vynikne nejvíce dítě s dortem :-). Domluvíme se! Čas focení asi půl hodinky. Když se fotí narozeninové fotky v klasickém rodinném focení, děti už bývají unavené a jde to na záběrech znát. Proto jsem dala na nabídky sadu jen o narozeninách, která není pro děti tak náročná a měla by být o tom, že si to užijí. Tím, že dort není potahovaný, ale šlehačkový, děti s dortem můžou udělat cokoliv :-) Dorty, muffinky i lízátky si dělám sama, z kvalitních surovin - domácí vajíčka, šlehačka, mascarpone... kvalitní barvičky. Vše tak jak jsem zvyklá dělat pro svoji rodinu. 

_______________________________________________________________________________

ASISTENTKA PŘI FOCENÍ DĚTÍ - 300 Kč V ceně je základní korekce make-upu pro maminku ( fixační vrstva, podkladová báze, korekce, make-up s pudrem, přepudrování během focení, je-li potřeba ), pomoc při aranžování, rozesmívání dětí, kafe, čaj. S asistentkou je to více v pohodě a děti ji mají moc rády :-). Pokud by jste chtěli celkové líčení, bude Vás stát tato služba o 240kč více. To znamená asistentka + celkové líčení 540 Kč

CELKOVÝ FOTO MAKE-UP NA RODINNÉ A TĚHU FOCENÍ - 390 Kč 

______________________________________________________________________

TĚHULKY  A  RANDE V  ATELIERU I EXTERIERU Cestovné 6Kč/km ( v Poštorné, Břeclavi a Charvátské cestovné neúčtuji. Pokud pro mě přijdete a svezu se s Vámi, dopravu neúčtuji ) )

Za 1.700 Kč : dostanete 30 - 80 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do cca 1.týdne od focení ( listopadové fotky do 14. dnů ). Tyto fotografie jsou se bez retuší, v základní úpravě. Už tyto jsou ale krásné, přirozené. Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie. 5 fotografií - 250kč, 10 fotografií - 450kč, 15 fotografií - 675kč, 20 fotografií - 900kč. Částku 1.700kč prosím mějte přesně!! Prosím myslete maminky i na make-up a líčení či úpravu vlasů Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. Čas focení cca 1,5 - 2h.

Pokud by jste chtěli fotky atelierové i vyjet si do přírody, cena se navýší o 300kč.

________________________________________________________________________________ 

MINI SADA   - 1.000 Kč  V ceně je 5 celkově upravených, retušovaných fotografií s výtisky v rozměru 13×18. Fotografie Vám zašlu i elektornicky v plném formátu. 

________________________________________________________________________________

PROMĚNY, GLAMOUR  A  PORTRÉTY V ATELIERU 

SADA 1: 1.950 Kč - 5 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. V ceně je profi účes ( NE barvení a sříhání )  a  líčení. Celkový čas max. 2,5 hod. Kromě 5 vyretušovaných fotografíí Vám přidám ještě pár fotek bez retuší, které budou také krásné.

SADA 2: 2.850 Kč - 10 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky  v elektronické podobě. V ceně je profi účes ( NE barvení a stříhání ) a líčení. Celkový čas max 3,5 hod. Kromě 10 vyretušovaných fotografíí Vám přidám ještě pár fotek bez retuší, které budou také krásné.

SADA 3: 3.680 Kč - 10 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. V ceně jsou 2 - 3 účesy ( NE barvení a stříhání ) a profi líčení. Celkový čas max 4 hod. Celkový čas max 4 hod. Kromě 10 vyretušovaných fotografíí Vám přidám ještě pár fotek bez retuší, které budou také krásné.

Pokud by jste chtěla nejen účesy, ale chcete i střih a barvení, napište mi. Domluvím Vám termín buď u kadeřnice Gábi nebo u kadeřníka Přemka :-)