background background background background background background background background background background background background background background background

Ceník

Ceny jsou bez tisku. Platba se hradí celá po focení.  Babičky, dědečci, tetičky a kamarádky jsou u focení vítáni :-). V ceníku najdete: Rodiny s dětmi od 3.měsíců v atelieru, Rodiny v exterieru, Miminka 4-8 týdnů, Newborn do 12.dnů, Narozeninová sada, Těhulky a rande atelier i exterier, Mini sadu, Proměny, Glamour a portréty a taky cenu asistentky při focení a cenu líčení na focení.

___________________________________________________________________ 

Cena a rozměr tisku: 10×15 - 8 Kč, 13×18 až 19,5 - 13 Kč, 15×21 až 22,5 - 18 Kč, 20×30 - 55 Kč, 30×45 - 88 Kč. Tisknout doporučuji buď u mě ( posílám fotky na tisk do profi laboratoře pro fotografy ) nebo tisknout přes www.fotolab.cz. Pokud potřebujete rozměr přesně podle rámečku, hlaste mi to prosím před zpracováním fotek!!! 

_____________________________________________________________________________

RODINY S DĚTMI od 3.měsíců  V ATELIERU  Když sjedete úplně dolů, najdete tam ukázku, jak vypadají fotky původní, v základní úpravě a s retuší.

Za 1.520kč ( s asistentkou + 180kč - DOPORUČUJI u věku 1,5 - 4,5 roku ) dostanete 30 - cca 100 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do 7 - 10. dní od focení ( v listopadu se to o něco prodlouží ) Tyto fotografie jsou bez retuší, v základní úpravě. Je to už užší výběr těch nejpovedenějších. Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie ( + černobílé verze ). 5 foto retuší - 250kč, 10 foto retuší - 450kč, 15 foto retuší - 675kč, 20 foto retuší - 900kč. Částku 1.520kč  prosím mějte přesně!!  Čas focení cca 1 - 1,5h. Sada pro jednu rodinu a jejich děti! U dětí ve věku kolem 1,5 - 4,5 roky, doporučuji si k focení zamluvit asistentku Dádu, která je k dětem skvělá, umí to s nima a fotografie jsou mnohem lepší!! Dáda je zároveň i vizážistka. V případě zájmu o asistenci nebo o líčení mi prosím napište včas :-). Asistence u focení vás bude stát 180kč. 

Pokud by jste chtěli fotky atelierové i vyjet si do přírody při jednom focení, cena bude rovné 2.000 kč

______________________________________________________________________________

RODINY S DĚTMI od 3.měsíců V EXTERIERU  Cestovné 6Kč/km ( v Poštorné, v Břeclavi, v Charvátské a k Apollu si cestovné neúčtuji ). Pokud pro mě přijdete a svezu se s Vámi, dopravu samozřejmě také neúčtuji :-).  Prosím myslete maminky i na make-up a líčení. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. 

Za 1.700 Kč : dostanete 30 - 80 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do 7 - 10. dní od focení ( listopadové fotky do 14.dnů ). Tyto fotografie jsou se bez retuší, v základní úpravě. Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie. 5 foto retuší - 250kč, 10 foto retuší - 450kč, 15 foto retuší - 675kč, 20 foto retuší - 900kčČástku 1.700kč prosím mějte přesně!! Prosím myslete maminky i na make-up a líčení či úpravu vlasů. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. Čas focení cca 1,5 - 2h. Sada pro jednu rodinu a jejich děti ( + babička s dědou ). Pro 2 - 3 rodiny s dětmi je cena focení 2.500kč!

Cestou necestou:  Přijedete pro mě autem, naložíte mě a jedem :-). Po cestě zastavujeme na místech, která se nám líbí a fotíme. Uvidíme vlčí máky, slunečnice, zastavíme u kolejí, někde bude stoh slámy, krásná vysoká tráva, vinohrad, ovocný sad....někde se bude pěkně stáčet cesta....no prostě co potkáme cestou zajímavého, zastavíme :-) DOPORUČUJI !!! :-)

_______________________________________________________________________________

MIMINKA 4 - 8.týdnů - 1.950 Kč: dostanete 30 - 80 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do 7 - 10. dní od focení. Tyto fotografie jsou bez retuší, v základní úpravě. Ale už tyto jsou krásné! Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie ( + černobílé verze ). 5 foto retuší - 250kč, 10 foto retuší - 450kč, 15 foto retuší - 675kč, 20 foto retuší - 900kč. Částku 1.950 Kč  prosím mějte přesně!! Prosím myslete maminky i na make-up a líčení či úpravu vlasů. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. Čas focení cca. 1,5 - 2h. U tohoto focení se nečeká na spánek miminka jako u focení Newborn. V tomto věku už nejdou ty krásné polohy na bříšku! Ale ještě stále jsou to fotky, kdy miminko je ještě malinké. Více info najdete v sekci CO NA SEBE A KDY FOTIT DĚTI :-)

_______________________________________________________________________________

NEWBORN do 12.dnů  - 2.450 Kč :  13 - 15 fotografií + asistentka při focení! V ceně jsou upravené, retušované fotografie. Barevné, černobílé + výřezy. Stylizované, momentkové, rodinné + detaily.  V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. Fotografie vybírám sama. Pokud nafotím více krásných záběrů, dostanete je ode mě také ( bez retuší ) Čas focení 2h - 5,5 h. FOCENÍ MAX. DO 12 DNÍ OD PORODU!!!! Vyjímkou jsou předčasně narozené děti nebo to spolu probereme individuálně. Vyhrazuji si právo fotky Newborn ( samotné miminko ) použít pro reklamní účely Photo Agnes. Pokud si nepřejete, abych fotografie použila na svůj web a fcb, prosím vyberte si fotografa, který Vám bude více vyhovovat! Díky za pochopení!  Při focení je k dispozici kafe, čaj, nápoje a vždy něco k snědku :-)  Většinou připravím jednohubky, chlebíčky nebo zapékané tousty :-). Pokud jste vegetariáni či nejíte lepek jako já, neváhejte mi to napsat, připravím vhodné občerstvení :-). U tohoto focení je vždy asistentka, má skvělá a úžasná! :-)  Pomoc při aranžování, uspávání, klidnění, přebalování, asistence při polohování miminka. Můžete si v klidu posedět či poležet v atelieru :-). Kdo má možnost srovnání tohoto focení s asistentkou a bez, ví jak je to bez asistentky pro Vás náročné. Asistentka je zároveň i mojí vizážistkou a jako bonus od ní máte i základní korekci make-upu ( fixační vrstva, podkladová báze, korekce, make-up s pudrem, přepudrování během focení, je-li potřeba ). Pokud by jste chtěla celkové líčení, bylo by to o 140 Kč více. tzn. 2.590 Kč. Prosím mějte částku přesně pokud možno. 

_______________________________________________________________________________

NAROZENINOVÁ SADA +  DORT NEBO MUFFINKY

1.300 Kč - Narozeninové fotografie se šlehačkovým dortem nebo s muffinkama. V ceně je 5 retušovaných fotografií v elektronické podobě, dále několik fotografií bez retuší ( ty pěkné :-) ), šlehačkový dort ( na barvách se domluvíme ) a komu se líbí více mufiinky, tak místo dorty nazdobené muffinky na třípatrovém tácu. V nabídce jsou taky muffinky s lízátkama + 150Kč ( nazdobené lízátka z nepečeného těsta ). V narozeninové sadě jsou fotografie dítěte, max jedna rodinná fotografie. Celá scéna může být jak s narozeninovýma rekvizitama, tak i jednoduchá, kde vynikne nejvíce dítě s dortem. Domluvíme se! Čas focení půl hodinky. Když se fotí narozeninové fotky v klasickém rodinném focení, děti už bývají unavené a jde to na záběrech znát. Proto jsem dala na nabídky sadu jen o narozeninách, která není pro děti tak náročná a měla by být o tom, že si to užijí. Tím, že dort není potahovaný, ale šlehačkový, děti s dortem můžou udělat cokoliv :-) Dorty, muffinky i lízátky si dělám sama, z kvalitních surovin - domácí vajíčka, šlehačka, mascarpone... kvalitní barvičky. Vše tak jak jsem zvyklá dělat pro svoji rodinu. 

_______________________________________________________________________________

ASISTENTKA PŘI FOCENÍ DĚTÍ - 180 Kč Asistentka je zároveň i vizážistka. Můžete využít i tyto služby. jen mi musíte napsat včas :-) Dohromady tyto dvě služby stojí 540 Kč

CELKOVÝ FOTO MAKE-UP NA RODINNÉ A TĚHU FOCENÍ - 390 Kč 

______________________________________________________________________

TĚHULKY  A  RANDE V  ATELIERU I EXTERIERU Cestovné 6Kč/km ( v Poštorné, Břeclavi a Charvátské cestovné neúčtuji. Pokud pro mě přijdete a svezu se s Vámi, dopravu neúčtuji ) )

Za 1.700 Kč : dostanete 30 - 80 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do 7 - 10. dní od focení ( listopadové fotky do 14. dnů ). Tyto fotografie jsou se bez retuší, v základní úpravě. Už tyto jsou ale krásné, přirozené. Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie. 5 foto retuší - 250kč, 10 foto retuší - 450kč, 15 foto retuší - 675kč, 20 foto retuší - 900kč. Částku 1.700kč prosím mějte přesně!! Prosím myslete maminky i na make-up a líčení či úpravu vlasů Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. Čas focení cca 1,5 - 2h.

Pokud by jste chtěli fotky atelierové i vyjet si do přírody, cena se navýší o 300kč.

________________________________________________________________________________ 

MINI SADA   - 1.000 Kč  V ceně je 5 celkově upravených, retušovaných fotografií. Fotografie Vám zašlu elektornicky v plném formátu. Focení pouze v atelieru!

________________________________________________________________________________

PROMĚNY, GLAMOUR  A  PORTRÉTY V ATELIERU 

SADA 1: 1.950 Kč - 5 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. V ceně je profi účes ( NE barvení a sříhání )  a  líčení. Celkový čas max. 2,5 hod. Kromě 5 vyretušovaných fotografíí Vám přidám ještě pár fotek bez retuší, které budou také krásné. Focení jen v atelieru!!!

SADA 2: 2.850 Kč 10 fotografiíUpravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky  v elektronické podobě. V ceně je profi účes ( NE barvení a stříhání ) a líčení. Celkový čas max 3,5 hod. Kromě 10 vyretušovaných fotografíí Vám přidám ještě pár fotek bez retuší, které budou také krásné. Focení si můžeze vybrat jestli atelier nebo exterier.

SADA 3: 3.680 Kč 10 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. V ceně jsou 2 - 3 účesy ( NE barvení a stříhání ) a profi líčení. Celkový čas max 4 hod. Celkový čas max 4 hod. Kromě 10 vyretušovaných fotografíí Vám přidám ještě pár fotek bez retuší, které budou také krásné.  Focení si můžeze vybrat jestli atelier nebo exterier.

Pokud by jste chtěla nejen účesy, ale chcete i střih a barvení, napište mi. Domluvím Vám termín buď u kadeřnice Gábi nebo u kadeřníka Přemka :-)