background background background background background background background background background background background background background background background background background

Ceník

Ceny jsou bez tisku. Platba se hradí celá po focení.  Babičky, dědečci, tetičky a kamarádky jsou u focení vítáni :-). V ceníku najdete: Rodiny s dětmi od 3.měsíců v atelieru, Rodiny v exterieru, Miminka 4-8 týdnů, Newborn do 12.dnů, Těhulky a rande atelier i exterier, Proměny, Glamour a portréty a taky cenu asistentky při focení a cenu líčení na focení. 

Cena a rozměr tisku: 10×15 - 8 Kč, 13×18 - 13 Kč, 15×21 - 18 Kč, 20×30 - 55 Kč, 30×45 - 88 Kč. Tisknout doporučuji buď u mě ( posílám fotky na tisk do profi laboratoře pro fotografy ) nebo tisknout přes www.fotolab.cz. Vyzkoušela jsem hodně tisku a jen tu Vám můžu zaručit, že výsledek bude takový jaký má být! 

RODINY S DĚTMI od 3.měsíců  V ATELIERU  Když sjedete úplně dolů, najdete tam ukázku, jak vypadají fotky původní, v základní úpravě a s retuší.

Za 1.520kč dostanete 30 - 80 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do 1.týdne od focení. Tyto fotografie jsou bez retuší, v základní úpravě. Ale už tyto jsou krásné! Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie ( + černobílé verze ). 5 fotografií - 250kč, 10 fotografií - 450kč, 15 fotografií - 675kč, 20 fotografií - 900kč. Částku 1.520kč  prosím mějte přesně!! Prosím myslete maminky i na make-up a líčení. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. Čas focení cca 1 - 1,5h.

KOMBINACE ATELIER A EXTERIER ( U NÁS NA ZAHRADĚ ) - Cena je stejná. ČTĚTE! Na naši zahradu brávám děti do jednoho roku a pak děti od 4 let nahoru ( a samozřejmě dospělé). Na dvorku a zahradě má naše Juli hračky ( trampolínu, klouzačku, písek, kuchyňky a bazén ), děti se nechtějí fotit, ale chtějí si hrát :-). Další věc - nemáme na zahradě stín. U dětí, které nepostojí, neposedí je problém se sluníčkem!! Se staršími dětmi se bez problému domluvím :-). Takže dětí po 1 roce do 4 let - buď atelier nebo někde v přírodě! 

RODINY S DĚTMI od 3.měsíců V EXTERIERU  Cestovné 6Kč/km ( v Poštorné, v Břeclavi, v Charvátské a k Apollu si cestovné neúčtuji ). Pokud pro mě přijdete a svezu se s Vámi, dopravu samozřejmě také neúčtuji :-).  Prosím myslete maminky i na make-up a líčení. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. 

Za 1.700 Kč : dostanete 30 - 80 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do 1.týdne od focení. Tyto fotografie jsou se bez retuší, v základní úpravě. Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie. 5 fotografií - 250kč, 10 fotografií - 450kč, 15 fotografií - 675kč, 20 fotografií - 900kč. Částku 1.700kč prosím mějte přesně!! Prosím myslete maminky i na make-up a líčení. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. Čas focení cca 1,5 - 2h. 

Cestou necestou:  Přijedete pro mě autem, naložíte mě a jedem :-). Po cestě zastavujeme na místech, která se nám líbí a fotíme. Uvidíme vlčí máky, slunečnice, zastavíme u kolejí, někde bude stoh slámy, krásná vysoká tráva, vinohrad, ovocný sad....někde se bude pěkně stáčet cesta....no prostě co potkáme cestou zajímavého, zastavíme :-) DOPORUČUJI !!! :-)

MIMINKA 4 - 8.týdnů - 1.950 Kč: dostanete 30 - 80 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do 1.týdne od focení. Tyto fotografie jsou bez retuší, v základní úpravě. Ale už tyto jsou krásné! Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie ( + černobílé verze ). 5 fotografií - 250kč, 10 fotografií - 450kč, 15 fotografií - 675kč, 20 fotografií - 900kč. Částku 2.000 Kč  prosím mějte přesně!! Prosím myslete maminky i na make-up a líčení. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. Čas focení cca. 1,5 - 2h. U tohoto focení se nečeká na spánek miminka jako u focení Newborn. V tomto věku už nejdou ty krásné polohy na bříšku! Ale ještě stále jsou to fotky, kdy miminko je ještě malinké. Více info najdete v sekci CO NA SEBE A KDY FOTIT DĚTI :-)

NEWBORN do 12.dnů  - 2.450 Kč :  13 - 15 fotografií + asistentka při focení! V ceně jsou upravené, retušované fotografie. Barevné, černobílé + výřezy. Stylizované, momentkové, rodinné + detaily.  V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. Fotografie vybírám sama. Pokud nafotím více krásných záběrů, dostanete je ode mě také ( bez retuší ) Čas focení 2h - 5,5 h. FOCENÍ MAX. DO 12 DNÍ OD PORODU!!!! Vyjímkou jsou předčasně narozené děti nebo to spolu probereme individuálně. Vyhrazuji si právo fotky Newborn ( samotné miminko ) použít pro reklamní účely Photo Agnes. Pokud si nepřejete, abych fotografie použila na svůj web a fcb, prosím vyberte si fotografa, který Vám bude více vyhovovat! Díky za pochopení!  Při focení je k dispozici kafe, čaj, chlazené nápoje a vždy něco k snědku :-)  Většinou připravím jednohubky, chlebíčky nebo zapékané tousty :-). Pokud jste vegetariáni či nejíte lepek jako já, neváhejte mi to napsat, připravím vhodné občerstvení :-). U tohoto focení je vždy asistentka, má skvělá a úžasná! :-)  Pomoc při aranžování, uspávání, klidnění, asistence při polohování miminka.Můžete si v klidu posedět či poležet v atelieru :-). Kdo má možnost srovnání tohoto focení s asistentkou a bez, ví jak je to bez asistentky pro Vás náročné. Asistentka je zároveň i mojí vizážistkou a jako bonus od ní máte i základní korekci make-upu ( fixační vrstva, podkladová báze, korekce, make-up s pudrem, přepudrování během focení, je-li potřeba ). Pokud by jste chtěla celkové líčení, bylo by to o 140 Kč více. tzn. 2.590 Kč. Prosím mějte částku přesně pokud možno. Čas focení 2 - 5h. Podle miminka a Vašeho přání :-). 

ASISTENTKA PŘI FOCENÍ DĚTÍ - 300 Kč V ceně je základní korekce make-upu pro maminku ( fixační vrstva, podkladová báze, korekce, make-up s pudrem, přepudrování během focení, je-li potřeba ), pomoc při aranžování, rozesmívání dětí, kafe, čaj. S asistentkou je to více v pohodě a děti ji mají moc rády :-). Pokud by jste chtěli celkové líčení, bude Vás stát tato služba o 240kč více. To znamená asistentka + celkové líčení 540 Kč

CELKOVÝ FOTO MAKE-UP NA RODINNÉ A TĚHU FOCENÍ - 390 Kč 

TĚHULKY  A  RANDE V  ATELIERU I EXTERIERU Cestovné 6Kč/km ( v Poštorné, Břeclavi a Charvátské cestovné neúčtuji. Pokud pro mě přijdete a svezu se s Vámi, dopravu neúčtuji ) )

Za 1.700 Kč : dostanete 30 - 80 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do 1.týdne od focení. Tyto fotografie jsou se bez retuší, v základní úpravě. Už tyto jsou ale krásné, přirozené. Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie. 5 fotografií - 250kč, 10 fotografií - 450kč, 15 fotografií - 675kč, 20 fotografií - 900kč. Částku 1.700kč prosím mějte přesně!! Prosím myslete maminky i na make-up a líčení. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. Čas focení cca 1,5 - 2h.

Pokud by jste chtěli fotky atelierové i vyjet si do přírody, cena se navýší o 300kč. 

PROMĚNY, GLAMOUR  A  PORTRÉTY V ATELIERU 

SADA 1: 1.950 Kč - 5 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. V ceně je profi účes  a  líčení. Celkový čas max. 2,5 hod. Od 6.9. - kromě 5 vyretušovaných fotografíí Vám přidám ještě pár fotek bez retuší, které budou také krásné.

SADA 2: 2.850 Kč - 10 fotografí. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky  v elektronické podobě. V ceně je profi účes a líčení. Celkový čas max 3,5 hod. Od 6.9. - kromě 10 vyretušovaných fotografíí Vám přidám ještě pár fotek bez retuší, které budou také krásné.

SADA 3: 3.680 Kč - 10 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. V ceně jsou 2 - 3 účesy a profi líčení. Celkový čas max 4 hod. U krátkých vlasů se cena domluví individuálně. Celkový čas max 4 hod. Od 6.9. - kromě 10 vyretušovaných fotografíí Vám přidám ještě pár fotek bez retuší, které budou také krásné.

Pokud by jste chtěla nejen účesy, ale chcete i střih a barvení, můžete se domluvit s kadeřnicí Gábi na některý den před focením. Střih a barvení v ceně není.  Doporučuji Gábi -  je skvělá :-). Kontakt na ni najdete v kontaktech :-)