background background background background background background background background background background background background background background background

Ceník

Ceny jsou bez tisku, ceny tisku níže. Platba se hradí celá při focení.  Babičky, dědečci, tetičky a kamarádky jsou u focení vítáni :-). V ceníku najdete: Rodiny s dětmi od 3.měsíců v atelieru, Rodiny v exterieru, Newborn do 12.dnů, Narozeninová sada, Těhulky a rande atelier i exterier, Mini sadu, Proměny, Glamour a portréty a taky cenu asistentky při focení a cenu líčení. Částku prosím mějte přesně pokud možno!

_________________________________________________________________________________________

TISK - ROZMĚRY A CENY: 10×15 mat i lesk - 6kč, 13×20 lesk - 13kč, 15×22 mat i lesk - 18kč, A4 mat i lesk - 55kč, A3 mat i lesk - 88kč, 30×61 mat i lesk - 95kč ( + poštovné. Ideální je počkat až mám více zakázek na tisk a poštovné vám rozdělím ).

______________________________________________________________________________

ASISTENTKA PŘI FOCENÍ DĚTÍ - Cena asistence u dětí kolem 1,5 - 4,5 roku stojí 250kč. 

CELKOVÝ FOTO MAKE-UP NA RODINNÉ A TĚHU FOCENÍ OD DÁDY - Líčení těhu a rodinné 450kč, vlasy 150kč

______________________________________________________________________________  

RODINNÉ V ATELIERU ( s asistentkou + 250kč - DOPORUČUJI u věku 1,5 - 4,5 roku - nuto zamluvit dopředu ) 

BALÍČEK 1:  1.500kč  dostanete  cca 30 - 60 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu za 7-12 dní. Tyto fotografie jsou bez retuší, v základní úpravě. Je to už užší výběr těch nejpovedenějších. Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladění fotografie ( + černobílé verze ). 5 foto retuší - 200kč, 10 foto retuší - 400kč, 15 foto retuší - 600kč, 20 foto retuší - 800kč.  Čas focení cca 1 - 1,5h. Prosím myslete maminky i na make-up a líčení či úpravu vlasů. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím.

BALÍČEK 2: 1.600kč 10 kompletně upravených, retušovaných fotografií, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu. Fotografie budou v plném formátu a v rozměru cca 10×15, nachystány k tisku. Barevné i černobílé. Každá další fotografie 100kč. Malé náhledy k výběru odesílám do 7 dní. Čekací doba na retuše jsou 2 - 3 týdny. Čas focení cca 1 - 1,5h. Prosím myslete maminky i na make-up a líčení či úpravu vlasů. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím.

Pokud by jste chtěli fotky atelierové i vyjet si do přírody při jednom focení, cena budou rovné 2.000 kč

______________________________________________________________________________

RODINNÉ V EXTERIERU  Cestovné 6Kč/km ( v Poštorné, v Břeclavi, v Charvátské si dopravu neúčtuju). Pokud pro mě přijdete a svezu se s Vámi, dopravu samozřejmě také neúčtuju :-).  Prosím myslete maminky i na make-up a líčení. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. 

BALÍČEK 1:  1.670kč : dostanete 30 - 60 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do 7-12. dní. Tyto fotografie jsou se bez retuší, v základní úpravě. Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie. 5 foto retuší - 200kč, 10 foto retuší - 400kč, 15 foto retuší - 600kč, 20 foto retuší - 800kč. Prosím myslete maminky i na make-up a líčení či úpravu vlasů. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. Čas focení cca 1,5h. Sada pro jednu rodinu a jejich děti ( + babička s dědou ). Pro 2 - 3 rodiny s dětmi je cena focení 2.500kč - počítáno 1 sada ) !! Pokud jste dvě rodiny a chcete mít jak fotky společné tak i každá svou plnou sadu, cena bude pro každého 1.670kč. 

BALÍČEK 2: 1.770kč: V ceně balíčku je 10 kompletně upravených, retušovaných fotografií, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu. Fotografie budou v plném formátu a v rozměru 10×15, nachystány k tisku. Barevné i černobílé. Každá další fotografie 100kč. Malé náhledy k výběru odesílám do 7 dní. Čekací doba na retuše jsou 2 - 4 týdny. Čas focení cca 1,5h. Prosím myslete maminky i na make-up a líčení či úpravu vlasů. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. 

Cestou necestou:  Přijedete pro mě autem, naložíte mě a jedem :-). Po cestě zastavujeme na místech, která se nám líbí a fotíme. Uvidíme vlčí máky, slunečnice, zastavíme u kolejí, někde bude stoh slámy, krásná vysoká tráva, vinohrad, ovocný sad....někde se bude pěkně stáčet cesta....no prostě co potkáme cestou zajímavého, zastavíme :-) DOPORUČUJI !!! :-)

_______________________________________________________________________________

NEWBORN do 12.dnů  - 2.550kč :  13 - 15 fotografií upravených, retušovaných fotografií. Barevné, černobílé + výřezy. Stylizované, momentkové, rodinné + detaily.  V plném formátu. Fotky posílám v elektronické podobě a vybírám záběry sama. Pokud nafotím více krásných záběrů, dostanete je ode mě také ( bez retuší ) Čas focení 2h - 5,5 h. FOCENÍ MAX. DO 12 DNÍ OD PORODU!!!! Vyjímkou jsou předčasně narozené děti nebo to spolu probereme individuálně. Vyhrazuji si právo fotky Newborn ( samotné miminko ) použít pro reklamní účely Photo Agnes. Pokud si nepřejete, abych fotografie použila na svůj web a fcb, prosím vyberte si fotografa, který Vám bude více vyhovovat! Díky za pochopení!  Při focení je k dispozici kafe, čaj, nápoje a vždy něco k snědku :-)  Většinou připravím zapékaný chleba, tousty :-). U tohoto focení je vždy asistentka, má skvělá a úžasná! :-)  Pomoc při aranžování, uspávání, klidnění, přebalování, asistence při polohování miminka. Můžete si v klidu posedět či poležet v atelieru :-). Kdo má možnost srovnání tohoto focení s asistentkou a bez, ví jak je to bez asistentky pro Vás náročné. Asistentka je zároveň i mojí vizážistkou. Pokud by jste chtěla líčení, bylo by to o 200 Kč více. tzn. 2.750 Kč. Prosím mějte částku přesně pokud možno. 

_______________________________________________________________________________

NAROZENINOVÁ SADA +  DORT NEBO MUFFINKY ( do 6 let dítěte )

1.580kč   - V ceně je 7 kompletně upravených fotografií v elektronické podobě ( každá další 80kč ). Narozeninový dort ( na barvách se domluvíme ) a komu se líbí více muffinky, tak místo dorty nazdobené muffinky. V nabídce jsou taky muffinky s lízátkama + 150Kč ( nazdobené lízátka z nepečeného těsta ). V narozeninové sadě jsou fotografie dítěte, max dvě rodinné fotografie ( např. jedna rodinná a jedna sourozenecká ). Celá scéna může být jak s narozeninovýma rekvizitama, tak i jednoduchá, kde vynikne nejvíce dítě s dortou. Domluvíme se! Čas focení max 30 min.. Když se fotí narozeninové fotky v klasickém rodinném focení, děti už bývají unavené a jde to na záběrech znát. Proto jsem dala na nabídky sadu jen o narozeninách, která není pro děti tak náročná a měla by být o tom, že si to užijí. Tím, že dort není potahovaný, ale krémový, děti s dortem můžou udělat cokoliv :-) Dorty, muffinky i lízátky si dělám sama, z kvalitních surovin - domácí vajíčka, šlehačka, mascarpone, pudink, máslo... kvalitní barvičky. Vše tak jak jsem zvyklá dělat pro svoji rodinu. 

_______________________________________________________________________________

 MINI SADA  Tuto sadu obsazuji jen výjimečně! Dávám přednost celému rodinnému focení. Focení max 30min. 1.200kč :  5 fotografií kompletně upravených, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu. Fotky vybírám já a není možnost mít v této sadě více fotek! To můžete mít v celém rodinném focení. 

______________________________________________________________________

 TĚHULKY  A  RANDE V  ATELIERU I EXTERIERU Cestovné 6Kč/km ( v Poštorné, Břeclavi a Charvátské cestovné neúčtuji. Pokud pro mě přijdete a svezu se s Vámi, dopravu neúčtuji ) )

BALÍČEK 1: 1.670kč : dostanete 30 - 80 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do 7-12. dní. Tyto fotografie jsou se bez retuší, v základní úpravě. Už tyto jsou ale krásné, přirozené. Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie. 5 foto retuší - 200kč, 10 foto retuší - 400kč, 15 foto retuší - 600kč, 20 foto retuší - 800kč. Prosím myslete maminky i na make-up a líčení či úpravu vlasů Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. Čas focení cca 1,5h.

BALÍČEK 2: 1.770kč: V ceně balíčku je 10 kompletně upravených, retušovaných fotografií, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu. Fotografie budou v plném formátu a v rozměru cca 13×18, nachystány k tisku. Barevné i černobílé. Každá další fotografie 100kč. Malé náhledy k výběru odesílám do 7 dní. Čekací doba na retuše jsou 2 - 3 týdny. Čas focení cca  1,5h. Prosím myslete maminky i na make-up a líčení či úpravu vlasů. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím.

Pokud by jste chtěli fotky atelierové i vyjet si do přírody, cena se navýší o 300kč.

________________________________________________________________________________

PROMĚNY, GLAMOUR  A  PORTRÉTY V ATELIERU 

SADA 1: 1.950kč - 5 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. V ceně je profi účes a líčení ( NE barvení a sříhání )Celkový čas max. 2,5 hod. Kromě 5 vyretušovaných fotografíí Vám přidám ještě pár fotek bez retuší, které budou také krásné. Focení jen v atelieru!!!

SADA 2: 2.850kč - 10 fotografiíUpravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky  v elektronické podobě. V ceně je profi účes a líčení ( NE barvení a sříhání )Celkový čas max 3,5 hod. Kromě 10 vyretušovaných fotografíí Vám přidám ještě pár fotek bez retuší, které budou také krásné. Focení si můžeze vybrat jestli atelier nebo exterier.

SADA 3: 3.680kč - 10 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. V ceně jsou 2 - 3 účesy a líčení ( NE barvení a stříhání )Celkový čas max 4 hod. Celkový čas max 4 hod. Kromě 10 vyretušovaných fotografíí Vám přidám ještě pár fotek bez retuší, které budou také krásné.  Focení si můžeze vybrat jestli atelier nebo exterier.

Pokud by jste chtěla nejen účesy, ale chcete i střih a barvení, napište mi. Domluvím Vám termín buď u kadeřnice Gábi nebo u Přemka :-)