background background background background background background background background background background background background background background background background background

Ceník

Ceny jsou bez tisku. Tisk najdete níže. Platba se hradí celá po focení. Pokud chcete fotek méně než 10, cena fotografie je 200 kč.  V celých sadách je cena nižší.

RODINNÉ FOCENÍ V ATELIERU Po focení se můžete na všechny záběry podívat a podle toho se rozhodnout, kterou sadu a nebo pokud víte, že budete chtít CD se všemi záběry, tak si vzít Sadu 1 a doma si v klidu vybrat fotografie k úpravám a pak jen doplatit do ceny Sady s CD. 

SADA 1: 1.490 Kč   30 - 80 záběrů v plném rozlišení ( velká data ). Bez retuše! Základní úpravy. Dodání do 3 dnů. Osobní odběr foto na CD nebo v elektronické podobě.  Čas focení asi 1 - 1,5 hodinky.  UKÁZKU FOTEK SE ZÁKLADNÍ ÚPRAVOU A S RETUŠÍ NAJDETE TADY V CENÍKU ÚPLNĚ DOLE

SADA 2: 1.590 kč  10 upravených fotografií, retušované, vymazlené a dotažené do konce :-) Barevné i černobílé + výřezy... Osobní odběr foto na CD nebo v elektornické podobě. Dodání se mění podle toho jak stíhám zpracovávat. Ted jsem na čase kolem měsíce. Čas focení asi 1 - 1,5 hodinky. K sadě lze dokoupit CD s ostatními záběry. 30 -  80 záběrů. Základní úpravy na fotografiích + správné oříznutí. Bez retuší! Plné rozlišení ( velká data ) 350 kč

SADA 3: 2.220 kč  15 upravených fotografií, retušované, vymazlené a samozřejmě dotažené do konce :-) V barvě i černobílé + výřezy. Koláž z nejpěknějších záběrů.  Osobní odběr foto na CD nebo v elektronické podobě. Čekací doba na fotky je aktuálně kolem měsíce.  Čas focení asi 1 - 1,5 hodinky. K sadě lze dokoupit CD s ostatními záběry. 30 -  100 záběrů. Základní úpravy na fotografiích + správné oříznutí. Bez retuší! Plné rozlišení ( velká data ) 250 kč

SADA 4: 2.800 Kč  20 upravených fotografií, retušované, vymazlené, takové jaké mají být :-). V barvě i černobílé + výřezy. Koláž z nejpěknějších záběrů.  Osobní odběr foto na CD nebo v elektronické podobě. Čekací doba na fotky je aktuálně kolem měsíce.  Čas focení asi 1 - 1,5 hodinky. K sadě automaticky dostanete CD s ostatními záběry. 30 -  100 záběrů. Základní úpravy na fotografiích + správné oříznutí. Bez retuší! Plné rozlišení ( velká data ) 

KOMBINACE ATELIER A EXTERIER ( U NÁS NA ZAHRADĚ ) - Cena je stejná. 

Cena a rozměr tisku: 10×15 - 8 Kč, 13×18 - 13 Kč, 15×21 - 18 Kč, 20×30 - 55 Kč, 30×45 - 88 Kč. 

ASISTENTKA PŘI FOCENÍ - 300 Kč V ceně je základní korekce make-upu pro maminku ( fixační vrstva, podkladová báze, korekce, make-up s pudrem, přepudrování během focení, je-li potřeba ), pomoc při aranžování, rozesmívání dětí, kafe, čaj. S asistentkou je to více v pohodě a děti ji mají moc rády :-). Pokud by jste chtěli celkové líčení, bude Vás stát tato služba o 140kč více. To znamená asistentka + celkové líčení 440 Kč

CELKOVÝ FOTO MAKE-UP NA RODINNÉ A TĚHU FOCENÍ - 380 Kč  

NEWBORN  - 2.400 Kč :  13 až 15 fotografií + asistentka při focení! V ceně jsou upravené, retušované a maximálně vymazlené fotografie :-). Barevné, černobílé + výřezy. Stylizované, momentkové, rodinné + detaily.  V plném rozlišení. Osobní odběr foto na CD nebo v elektronické podobě. Fotografie vybírám sama.  Čas focení 2h - 5,5 h. FOCENÍ MAX. DO 12 DNÍ OD PORODU!!!!  Vyhrazuji si právo fotky Newborn ( samotné miminko ) použít pro reklamní účely Photo Agnes. Pokud si nepřejete, abych fotografie použila na svůj web a fcb, prosím vyberte si fotografa, který Vám bude více vyhovovat! Díky za pochopení!  ASISTENTKA PŘI FOCENÍ  Pomoc při aranžování, uspávání, klidnění, asistence při polohování miminka, kafe, čaj, chlazené nápoje, dobré zobání na stole :-).  Můžete si v klidu posedět či poležet v atelieru :-). Kdo má možnost srovnání tohoto focení s asistentkou a bez, ví jak je to bez asistentky pro Vás náročné. Asistentka je zároveň i mojí vizážistkou a jako bonus od ní máte i základní korekci make-upu ( fixační vrstva, podkladová báze, korekce, make-up s pudrem, přepudrování během focení, je-li potřeba ). Pokud by jste chtěla celkové líčení, bylo by to o 140 Kč více. tzn. 2.540 Kč. 

RODINY S DĚTMI V EXTERIERU  Cestovné 6Kč/km ( v Poštorné, Břeclavi a Charvátské cestovné neúčtuji ). Pokud pro mě přijdete a svezu se s Vámi, dopravu neúčtuji :-).  

SADA 1: 1.600 Kč -10 fotografií. Upravené, retušované, kolorované a doladěné :-) Kombinace barevných a černobílých.  Plné rozlišení. Osobní odběr foto na CD nebo v elektronické podobě. Čas max 1 hod. 

SADA 2: 2.220 Kč - 15 fotografií. Upravené, retušované, kolorované a doladěné :-) Kombinace barevných a černobílých. Plné rozlišení. Osobní odběr foto na CD nebo v elektronické podobě.Čas max 1,5 hod. 

SADA 3:  2.800 Kč - Minimálně 25 - 100 fotografií v plném rozlišení na CD. Kombinace barevných a černobílých. Fotky vybírám já - všechny, které se mi líbí :-). Čas max 2,5 hod

Cestou necestou:  Přijedete pro mě autem, naložíte mě a jedem :-). Po cestě zastavujeme na místech, která se nám líbí a fotíme. Uvidíme vlčí máky, slunečnice, zastavíme u kolejí, někde bude stoh slámy, krásná vysoká tráva, vinohrad, ovocný sad....někde se bude pěkně stáčet cesta....no prostě co potkáme cestou zajímavého, zastavíme :-) DOPORUČUJI !!! :-)

TĚHULKY  A RANDE V  ATELIERU I EXTERIERU Cestovné 6Kč/km ( v Poštorné, Břeclavi a Charvátské cestovné neúčtuji. Pokud pro mě přijdete a svezu se s Vámi, dopravu neúčtuji :-) )

1.700 Kč - 10 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, v plném rozlišení. Barevné, černobílé + výřezy. Osobní odběr foto na CD nebo v elektronické podobě.  

PROMĚNY, GLAMOUR  A  PORTRÉTY V ATELIERU 

SADA 1: 1.950 Kč - 5 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Osobní odběr foto na CD nebo v elektronické podobě. V ceně je profi účes  a  líčení. Celkový čas max. 2,5 hod. 

SADA 22.850 Kč - 10 fotografí. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Osobní odběr foto na CD nebo v elektronické podobě. V ceně je profi účes a líčení. Celkový čas max 3,5 hod. 

SADA 33.680 Kč 10 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Osobní odběr foto na CD nebo v elektronické podobě. V ceně jsou 2 - 3 účesy a profi líčení. Celkový čas max 3,5 hod. U krátkých vlasů se cena domluví individuálně. Celkový čas max 4 hod. Pokud by jste chtěla nejen účesy, ale chcete i střih a barvení, můžete se domluvit s kadeřnicí Gábi na některý den před focením. Střih a barvení v ceně není.  Doporučuji Gábi -  je skvělá :-). Kontakt na ni najdete v kontaktech :-)

CD si prosím zkontrolujte ještě ten den, kdy si ho ode mě převezmete. V případě, že nebude v pořádku, ihned mě kontaktujte!!