background background background background background background background background background background background background background background background background background

Ceník

Ceny jsou bez tisku. Tisk najdete níže. Platba se hradí celá po focení.  Babičky, dědečci, tetičky a kamarádky jsou u focení vítáni :-) Pokud jsou děti na ně zvyklé a mají je rády, dělá to při focení příjemnou a uvolněnou atmosféru :-)

ATELIEROVÉ FOCENÍ RODIN S DĚTMI  Když sjedete úplně dolů, najdete tam ukázku, jak vypadají fotky původní, v základní úpravě a s retuší.

Za 1.520kč dostanete 30 - 80 fotografií v plné kvalitě, které Vám pošlu elektronicky přes úschovnu do 1.týdne od focení. Tyto fotografie jsou se základními úpravami, bez retuší. Ale už tyto jsou krásné! Z fotek si dále můžete (nemusíte) vybrat záběry na retuš, celkové doladnění fotografie ( + černobílé verze ). 5 fotografií - 225kč, 10 fotografií - 450kč, 15 fotografií - 730kč, 20 fotografií - 1.310kč. Pokud by jste si nebyli jisti, které záběry, pomůžu Vám a poradím! Částku prosím mějte přesně!! Prosím myslete maminky i na make-up a líčení. Pokud to není úplně Vaše parketa, můžete využít mé vizážistky. Stačí mi včas napsat a já vše zajistím. 

KOMBINACE ATELIER A EXTERIER ( U NÁS NA ZAHRADĚ ) - Cena je stejná. 

Cena a rozměr tisku: 10×15 - 8 Kč, 13×18 - 13 Kč, 15×21 - 18 Kč, 20×30 - 55 Kč, 30×45 - 88 Kč. 

ASISTENTKA PŘI FOCENÍ - 300 Kč V ceně je základní korekce make-upu pro maminku ( fixační vrstva, podkladová báze, korekce, make-up s pudrem, přepudrování během focení, je-li potřeba ), pomoc při aranžování, rozesmívání dětí, kafe, čaj. S asistentkou je to více v pohodě a děti ji mají moc rády :-). Pokud by jste chtěli celkové líčení, bude Vás stát tato služba o 240kč více. To znamená asistentka + celkové líčení 540 Kč

CELKOVÝ FOTO MAKE-UP NA RODINNÉ A TĚHU FOCENÍ - 390 Kč  

NEWBORN  - 2.450 Kč :  13 až 15 fotografií + asistentka při focení! V ceně jsou upravené, retušované fotografie. Barevné, černobílé + výřezy. Stylizované, momentkové, rodinné + detaily.  V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. Fotografie vybírám sama.  Čas focení 2h - 5,5 h. FOCENÍ MAX. DO 12 DNÍ OD PORODU!!!! Vyjímkou jsou předčasně narozené děti nebo to spolu probereme individuálně. Vyhrazuji si právo fotky Newborn ( samotné miminko ) použít pro reklamní účely Photo Agnes. Pokud si nepřejete, abych fotografie použila na svůj web a fcb, prosím vyberte si fotografa, který Vám bude více vyhovovat! Díky za pochopení!  Při focení je k dispozici kafe, čaj, chlazené nápoje a vždy něco k snědku :-)  Většinou připravím jednohubky, chlebíčky nebo zapékané tousty :-). Pokud jste vegetariáni či nejíte lepek jako já, neváhejte mi to napsat, připravím vhodné občerstvení :-). U tohoto focení je vždy asistentka, má skvělá a úžasná! :-)  Pomoc při aranžování, uspávání, klidnění, asistence při polohování miminka.Můžete si v klidu posedět či poležet v atelieru :-). Kdo má možnost srovnání tohoto focení s asistentkou a bez, ví jak je to bez asistentky pro Vás náročné. Asistentka je zároveň i mojí vizážistkou a jako bonus od ní máte i základní korekci make-upu ( fixační vrstva, podkladová báze, korekce, make-up s pudrem, přepudrování během focení, je-li potřeba ). Pokud by jste chtěla celkové líčení, bylo by to o 140 Kč více. tzn. 2.590 Kč. Prosím mějte částku přesně pokud možno.

RODINY S DĚTMI V EXTERIERU  Cestovné 6Kč/km ( v Poštorné, Břeclavi a Charvátské cestovné neúčtuji ). Pokud pro mě přijdete a svezu se s Vámi, dopravu neúčtuji :-).  

SADA 1: 1.700 Kč -10 fotografií. Upravené, retušované, kolorované a doladěné :-) Kombinace barevných a černobílých.  Plné rozlišení. Fotky v elektronické podobě. Čas max 1,5 hod. Ostatní fotografie bez retuší + 200kč.

SADA 2: 2.320 Kč - 15 fotografií. Upravené, retušované, kolorované a doladěné :-) Kombinace barevných a černobílých. Plné rozlišení. Fotky v elektronické podobě.Čas max 1,5 hod. Ostatní fotografie bez retuší + 150kč. 

Cestou necestou:  Přijedete pro mě autem, naložíte mě a jedem :-). Po cestě zastavujeme na místech, která se nám líbí a fotíme. Uvidíme vlčí máky, slunečnice, zastavíme u kolejí, někde bude stoh slámy, krásná vysoká tráva, vinohrad, ovocný sad....někde se bude pěkně stáčet cesta....no prostě co potkáme cestou zajímavého, zastavíme :-) DOPORUČUJI !!! :-)

TĚHULKY  A RANDE V  ATELIERU I EXTERIERU Cestovné 6Kč/km ( v Poštorné, Břeclavi a Charvátské cestovné neúčtuji. Pokud pro mě přijdete a svezu se s Vámi, dopravu neúčtuji :-) )

1.700 Kč - 10 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, v plném rozlišení. Barevné, černobílé + výřezy. Fotky v elektronické podobě. Pokud by jste chtěla focení i s vizáží, stačí mi napsat :-) 

PROMĚNY, GLAMOUR  A  PORTRÉTY V ATELIERU 

SADA 1: 1.950 Kč - 5 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. V ceně je profi účes  a  líčení. Celkový čas max. 2,5 hod. 

SADA 2: 2.850 Kč - 10 fotografí. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky  v elektronické podobě. V ceně je profi účes a líčení. Celkový čas max 3,5 hod. 

SADA 3: 3.680 Kč - 10 fotografií. Upravené, retušované, kolorované, barevné i černobílé + výřezy. V plném rozlišení. Fotky v elektronické podobě. V ceně jsou 2 - 3 účesy a profi líčení. Celkový čas max 3,5 hod. U krátkých vlasů se cena domluví individuálně. Celkový čas max 4 hod.

Pokud by jste chtěla nejen účesy, ale chcete i střih a barvení, můžete se domluvit s kadeřnicí Gábi na některý den před focením. Střih a barvení v ceně není.  Doporučuji Gábi -  je skvělá :-). Kontakt na ni najdete v kontaktech :-)