background background background background background background background background background background background background background background background background background

Co na sebe?

Často se mě ptáte co si máte vzít s sebou za oblečení a rekvizity. Dala jsem dohromady pár rad a informací.

Na rodinné fotografie se určitě slaďte. To znamená jak stylově, tak ať se i barvy či vzory k sobě hodí. Není úplně ideální, když maminka má společenské šaty a tatínek sportovní tričko s obrázkem :-). Takže na toto myslete při výběru oblečení na rodinné foto. Nemusíte být všichni strakatí, ale tady platí věta - v jednoduchosti je krása :-) Každopádně většina vezme tašku oblečení a tu to spolu doladíme!! U holčiček myslete i na spodní prádlo, vždy je lepší u holčiček bílé. Pod bílýma šatička apod. by mohly být barevné kalhotky vidět. 

Pro těhulky mám několik šatů, ale opět si vemte i své oblečení. Podle toho jaké fotografie máte rády. Šaty mám i průhledné, proto si vezměte bílé i černé spodní prádlo. Pokud se chcete fotit i s partnerem, tak se slaďte - stejně tak jako mám napsáno v odstavci výše. Totéž platí v případě, že na focení vezmete i děti :-) 

Místo kde fotím je plné rekvizit a tak pokud nemáte vyloženě něco, s čím by jste rádi měli svoje děti vyfocené, nemusíte brát žádné rekvizity. Všeho mám spoustu. Pokud by jste chtěli nějakou speciální fotografii a nejste si jisti jestli potřebnou rekvizitu mám, tak mi dopředu napište a probereme to.

Co se týká oblečení pro děti - samozřejmě pro holčičky mám toho více. Mám šatičky, sukýnky tylové, tutu, trika, kloboučky, slamáčky, čelenky, věnečky, šráky, motýlky, lacláky, oblečení pro miminka Newborn atd atd...

Každopádně vemte si pro děti vždy i svoje oblečení a tady se domluvíme co použijeme a když tak nakombinujeme moje - Vaše :-)