background background background background background background background background background background background background background background background

Fotogalerie

Letos jsem nachystala bílé Vánoce :-) Čisté, jednoduché a něžné...

Mám ráda tón v tónu a tak jsou děti i rodina oblečena ve světlém oblečení. Pokud ale máte rádi kontrasty, stačí se obléct třeba do červené. Krásná bude taky bordó, růžová, světle modrá, světlejší hnědá.... Vyhnula bych se tmavým barvám, obrázkům, nápisům... Nafotím ještě pár vzorků s jinými barvami oblečení, aby jste viděli jak to vypadá, když budete mít třeba rifle nebo tmavé oblečení. Já jsem pro ty světlé ...:-) Ale nechám to na Vás :-).

Většinu focení se mnou bude i má asistentka Dáda, která pomůže s dětmi, bude je upoutávat, rozesmávat...prostě vše, aby byly děti co nejpohodovější a tím pádem fotky srdíčkovější :-)
V nabídce budou dva balíčky. První klasický o třech fotkách a druhý 5 a více. Více znamená plus krásné detaily, které použiju do koláže či PF.

Fotky vybírám já a pokud se nebudu moct rozhodnout, pošlu vám je a rozhodnete vy :-).

Cena:
Balíček 1: 660kč - 3 fotografie ( v elektronické podobě, s možností tisku u mě )
Balíček 2: 1.160kč - 5 plus ( + foto detaily, koláž ( PF ). Detaily použiju právě do koláže. Nápis si řeknete sami. Fotky v elektronické podobě, s možností tisku u mě ).
Platba se bude jako vždy hradit rovnou při focení. Balíček je pro jednu rodinu ( + babička a děda). Celá scéna je není pro moc lidí najednou!
Focení bude pro každého max. 20 minut.
Pokud by jste chtěli focení třeba se sestrou a s jejími dětmi, zablokujte si dva termíny.

V druhé polovině září písnu datum a hodinu, kdy na fb písnu termíny:-)

Jako odměnu opět budu péct perníčky - to musí být :-)

Těšíme se s Dádou na Vás <3