background background background background background background background background background background background background background background background

INFO / VOLNÉ TERMÍNY

Akce a nejbližší volné termíny

Maminky, které jdete na atelierové focení s dětmi bez tatínka a máte více dětí ( 1,5 - 5 let ), vždy si vemte s sebou někoho, kdo Vám s dětmi pomůže!! Babičku, tetu, kamarádku... V atelieru je hodně rekvizit, káblíků apod. Vše musí přežít na další focení :-)  Můžete využít i moji asistentku, která má s dětmi spoustu zkušeností. Automaticky se mnou fotí Newborn focení a u ostatních je potřeba si o ni napsat. Je zároveň i vizážistka. Tyto služby najdete v ceníku u rodinného focení.

FOTKY FOCENÉ DO KONCE LÉTA - POKUD CHCETE I RETUŠE, NAPIŠTE MI DO KONCE ZÁŘÍ!! V říjnu se fotí Vánoce a budu na nich pracovat až do konce listopadu. Práci si rozvrhnu tak, abych to do toho konce listopadu stihla. To znamená, že další zpracování už nebude možné. Až zase od ledna!!!!!!! Díky za pochopení! 

V říjnu se budou fotit jen vánoční balíčky a školky. Ve fotogalerii se můžete podívat na vzorečky vánočních fotek :-).

29.9.2019 Listopad obsazen! Jako každý rok, tak i tento, budu mít v prosinci dovolenou. Proto fotky focené v listopadu budou mít všichni v základních úpravách a kdo bude chtít i retuše, tak si bude muset počkat na leden. Mrkněte do ceníku. Fotky Newborn nedávám v základní úpravě, ale celkově upravené. Proto budou až v lednu. 

Sem tam se některý termín uvolní, tak pokud chcete termín, napište mi mail. Nevyjde to vždy, ale jak se říká - naděje umírá poslední :-) 

Čekací doba na upravené fotky je 2 - 4 týdny!