background background background background background background background background background background background background background background background

INFO / VOLNÉ TERMÍNY

Akce a nejbližší volné termíny

Maminky, které jdete na atelierové focení s dětmi bez tatínka a máte více dětí ( 1,5 - 5 let ), vždy si vemte s sebou někoho, kdo Vám s dětmi pomůže!! Babičku, tetu, kamarádku... Focení bude pohodovější :-). V atelieru je i hodně rekvizit, káblíků apod. Vše musí přežít na další focení :-)  Můžete využít i moji asistentku, která má s dětmi spoustu zkušeností. Automaticky se mnou fotí Newborn focení a u ostatních je potřeba si o ni napsat. Je zároveň i vizážistka. Asistentka u rodinného focení stojí 250 kč. A je skvělá :-) 

Od 1.12. - 6.1.21 dovolená!

Co nejdříve písnu termíny na leden 2021

17.8.2020 Listopad obsazen Listopadové fotky budou mít všichni v základní úpravě ( kromě sad, kde chcete nebo jsou  rovnou v retuši!!! ). Kdo by chtěl retuše a další úpravy, tak ty budu dělat v lednu. Kdo mě trošku sledujete, víte, že mám každý rok prosinec volno. Vše tudíž  musí být do konce listopadu hotovo. V listopadu už vánoční focení nefotím. Jen V říjnu!!! 

Srpen a září obsazeno! V řijnu se budou fotit jen vánoční balíčky a školky. Termíny na vánoční balíčky budu psát v září na fb. Dopředu písnu na fb kolikátého a v kolik hodin je budu zveřejňovat. 

Čekací doba na retuše a další úpravy fotky jsou 2 - 4 týdny!