background background background background background background background background background background background background background background background

INFO / VOLNÉ TERMÍNY

Akce a nejbližší volné termíny

Maminky, které jdete na atelierové focení s dětmi bez tatínka a máte více dětí ( 0 - 5 let ), vždy si vemte s sebou někoho, kdo Vám s dětmi pomůže!! Babičku, tetu, kamarádku... V atelieru je hodně rekvizit, technika, káblíky - vše musí vydržet ještě spoustu focení. Dětem prosím vemte pár hraček, aby jsme je zabavili, když bude potřeba :-) Mám pro ně hračky i v atelieru, ale vemte i pár svých.  To stejné platí i pro těhulky, které chtějí přijít jen s dítětem. Je nutné si někoho vzít s sebou. Aby jste si to i užily a nemusely stále pohledem děti hlídat :-) K dispozici mám i svou asistentku, která je zároveň i vizážistka. S dětmi má bohatou zkušenost a je opravdu skvělá :-) .V ceníku najdete více info.

Do nabídky jsem přidala i narozeninovou sadu :-) V ceníku najdete všechny info. 

4.6.2019 Volné termíny na červen: 28 - v 10h

16.4.2019 Květen obsazen! 

Sem tam se některý termín uvolní, tak pokud chcete termín, napište mi mail. Nevyjde to vždy, ale jak se říká - naděje umírá poslední :-) 

Čekací doba na upravené fotky je 2 - 4 týdny!