background background background background background background background background background background background background background background background

O mně

Novorozeňata, kojenci, batolata, školčata, školáci, puberťáci, těhulky, dívky, ženy.. atd..atd... Práce, kterou dýchám... :-). Nebyla to láska na první pohled. Přicházela pomalu a propukla v obrovskou lásku a vášeň k fotografii, k focení a zpracovávání... Jsem šťastná, když fotím a nejšťastnější jsem, když odcházíte spokojení.
 
 

Často přemýšlím nad tím, jak fotit nás baculaté. Je mi líto, že spoustu baculatých žen se nerada fotí.... A tak vše zkouším sama na sobě, abych Vám mohla udělat fotky, které Vám ukáží,  jaké vlastně jste... Ať jste takové či makové, krásu vidím a vnímám. Nezaměřuji se na Vaše mínusy, ale na Vaše plusy a ty se snažím ukázat. Krása vnitřní vykukuje na povrch a když ji zachytím, i mě samotnou to dělá šťastnou :-). Překonala jsem svůj stud a i já nafotila Akt a Glamoure. Často se mě ptáte na toto focení a nakonec dodáte - tak až ještě něco zhubnu. Nafotila jsem se, abych dokázala všem baculatým ženám, že nemusí čekat - až.... Je to o úhlech, světle, stínu,  osobním přístupu... A nezapomeňte - krása má tisíce podob!