background background background background background background background background background background background background background background background

Vánoce 2019

Letos jsem nachystala bílé Vánoce :-) Čisté, jednoduché a něžné...
Mám ráda tón v tónu a tak jsou děti i rodina oblečena ve světlém oblečení. Pokud ale máte rádi kontrasty, stačí se obléct třeba do červené. Krásná bude taky bordó, růžová, světle modrá, světlejší hnědá.... Vyhnula bych se tmavým barvám, obrázkům, nápisům... Nafotím ještě pár vzorků s jinými barvami oblečení, aby jste viděli jak to vypadá, když budete mít třeba rifle nebo tmavé oblečení. Já jsem pro ty světlé ...:-) Ale nechám to na Vás :-).

Většinu focení se mnou bude i má asistentka Dáda, která pomůže s dětmi, bude je upoutávat, rozesmávat...prostě vše, aby byly děti co nejpohodovější a tím pádem fotky srdíčkovější :-)
V nabídce budou dva balíčky. První klasický o třech fotkách a druhý 5 a více. Více znamená plus krásné detaily, které použiju do koláže či PF.

Fotky vybírám já a pokud se nebudu moct rozhodnout, pošlu vám je a rozhodnete vy :-).

Cena:
Balíček 1: 665 kč - 3 fotografie ( v elektronické podobě, s možností tisku u mě ) Částku prosím mějte přesně!
Balíček 2: 1.165 kč - 5 plus ( + foto detaily, koláž ( PF ). Detaily použiju právě do koláže. Nápis si řeknete sami. Fotky v elektronické podobě, s možností tisku u mě ). Částku prosím mějte přesně!
Platba se bude jako vždy hradit rovnou při focení. Balíček je pro jednu rodinu ( + babička a děda). Celá scéna je není pro moc lidí najednou!
Focení bude pro každého max. 20 minut. Pokud přijedete pozdě, budete ho mít méně. Proto se snažte nemeškat. 
ŤUKEJTE NA DVEŘE ZA 5 MIN VÁŠ ČAS!!! Když budete ťukat dřív, nedoťukáte se, musím dofotit rodinu před vámi!

Pokud jste si zablokovali dva a více časů pro více rodin a chcete vyfotit všechny děti spolu, přijeďte všichni dohromady na jeden čas. Na ten první! Mezi jednotlivými balíčky máme 10min pauzu pro sebe a s vámi budeme fotit bez přestávek!! 

Adresa: Havlíčkova 32, Poštorná.

Jako odměnu opět budu péct perníčky - to musí být :-) <3
Těšíme se s Dádou na Vás <3